Vitajte na prvej internetovej stránke slovenského internetu, ktorá Vám pomôže nájsť si dobré ubytovanie, alebo Vám ho pomôže rýchlo prenajať. A to všetko BEZPLATNE.

Keďže túto stránku vytvárate predovšetkým VY sami, rešpektujte prosím nasledovné usmernenia, aby sa predišlo zbytočným nedorozumeniam a bolo možné ju čo najefektívnejšie využiť.

Kedy môžem podať inzerát?  

Inzerát môžeš podať vždy, avšak len raz na jednu stránku. To znamená, že pokiaľ je tvoj inzerát na strane jedna v danom stĺpci inzerátov, inzerát už nemôžeš podať, lebo inak bude zmazaný. Ak však už tvoj inzerát nie je na aktuálnej strane jedna, môžeš ho podať znova. Preto pravidelne sleduj, kde sa tvoj inzerát nachádza.

Akú formu musí mať podaný inzerát? 

Do kolónky „Meno“ vypíš buď svoje meno, alebo telefónne číslo. Inzerát musí obsahovať všetky informácie, O cene lokalite – pri ponuke. A samozrejme aj pre koľko osôb a podobne. POZOR - V sekcii "Iné mestá" do kolónky "Meno" je nutné uviesť mesto v ktorom ubytovanie hľadáš, alebo ponúkaš.

Ako vyhľadávať v inzerátoch?

Na aktuálnej stránke z inzerátmi stlač CRTL+F a zadaj kľúčové slovo podľa ktorého chceš vyhľadať. V prípade, že stránka obsahuje viac inzerátov, ako je zobrazených, prepni si na inzertnom paneli ďalšiu stránku a pokračuj na nej uvedeným spôsobom.

Ako zmazať inzerát?

V prípade tejto požiadavky nás kontaktuj cez kontaktný formulár cez menu kontakt. Uveďte znenie inzerátu, dátum pridania, mesto a sekciu.  

Prečo je počet inzerentov vyšší ako ponuka na ubytovanie aké mám šance? 

Mnoho ľudí ponúkajúcich ubytovanie si denne prezerá inzeráty a ohlási sa tomu o koho má záujem. Inzeruje len ten, ktorý si nenašiel vhodných nájomníkov z uvedených inzerentov. Preto je Tvoja šanca vysoká aj keby v danom meste nebol medzi ponukou žiadny inzerát. Teda nie počet ponúkajúcich, ale kvalita tvojho inzerátu rozhoduje.

Nezabudni.

Čím viac informácií v inzeráte uvedieš, tým máš väčšiu šancu, že sa niekto kto ponúka ubytovanie sa ozve priamo tebe.   

Autor stránky neručí za zverejnené inzeráty. Obsah aj informácie zverejnené v inzerátoch sú príspevkami konkrétneho prispievateľa a autor stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za ich obsah.

| Kontakt |

Created by M2Creative

NAJ.sk